Wykaz kadry pedagogicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK
im. Generała Władysława Andersa w Wierzbiu
- Iwona Lewińska- dyrektor szkoły, nauczyciel wychowania przedszkolnego i współorganizujący proces kształcenia
- Agnieszka Adamek- plastyka, muzyk, zespół wokalny
- Anna Dymna-matematyka
- Aleksander Grabowski-wychowanie fizyczne,SKS-y
- Anna Stachowicz-nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, terapia TUS, zajęcia rewalidacyjne
- Anna Stefańska -wychowanie przedszkolne
- Aneta Urbańska- Matczak- wychowanie do życia w rodzinie, EDB
- Agnieszka Wojtczak- logopeda szkolny, wychowanie przedszkolne
- Barbara Grzybowska-biologia
- Beata Ostrowska- przyroda, geografia, koło geograficzne
- Dariusz Lewiński-chemia, fizyka
- Edyta Trybura- język polski, koło teatralne, koło czytelnicze
- Elżbieta Andrzejczak-wychowanie przedszkolne
- Ewa Rutkowska-doradztwo zawodowe
- Halina Barańska-matematyka
- Iwona Kraska-Tęgos- język niemiecki, koło języka niemieckiego
- Katarzyna Wróblewska- edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, robotyka
- Magdalena Harasymowicz-edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, koło języka angielskiego
- Magdalena Rybicka- pedagog szkolny, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Magdalena Siekiera- język angielski, informatyka
- Magdalena Tyrańska-psycholog
- Małgorzata Jezierska-edukacja wczesnoszkolna
- Marta Dynowska- wychowanie fizyczne
- Olga Malinkiewicz- Bryndza-psycholog
- Patrycja Maciejewska-technika, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny
- Patrycja Skibińska-wychowanie przedszkolne
- Piotr Gumołowski-religia
- Piotr Szutoczkin- język angielski
- Renata Pietrzykowska-bibliotekarz
- Robert Znyk- historia, WOS, wychowanie fizyczne, koło szachowe, robotyka
Wychowawcy klas:
P. Anna Stefańska- oddział przedszkolny (grupa 2,5- 3 latki)
P. Elżbieta Andrzejczak– oddział przedszkolny (grupa 4 – 5 latki)
P. Patrycja Skibińska – oddział przedszkolny (klasa „0” – 6 latki)
P. Katarzyna Wróblewska – klasa I
P. Małgorzata Jezierska – klas II
P. Magdalena Harasymowicz – klasa III
P. Magdalena Siekiera – klasa IV
P. Iwona Kraska-Tęgos – klasa V
P. Iwona Kraska-Tęgos – klasa VI
P. Edyta Trybura – klasa VIII